Lærere og ansatte

Ansatte

Ansatte Skoleåret: 2018/2019
 E-post til alle pedagogisk ansatte: fornavn.etternavn@steinerskolen.no

AAGESEN, Magnus - faglærer eurytmi og data

ANDERSSON, Andrea - Faglærer tysk, kunst- og håndverk

ANDERSSON, Frode - Klasselærer VG2, faglærer tysk, musikk, kunst- og håndverk

ASKE, Espen - Faglærer kroppsøving, matematikk

BAKKE,  Roger - Assistent (skole og SFO)

BARI, Mariam – Assistent (skole og SFO)

BASS, Kelvin - Faglærer håndverk og engelsk

BERG, Anders - Daglig leder, faglærer naturfag

BIONG, Martine - Medlærer, spesialpedagog

BJUNE, Camilla – Assistent

BONDE JENSEN, Annette - Klasselærer 4.kl.

CLAUDI, Anne Kathrine - Klasselærer 3.kl.

COLLIN, Vibeke - Permisjon

DE CARVALHO, Mario - Faglærer matematikk

DRAZDIAK, Joakim – Vaktmester

DYBVIK, Maren – Klasselærer 7.kl. faglærer norsk, religion

ENGER MAGNUS, Monica - Administrasjon, vikaransvarlig

FLOER, Kjell-Christian – Assistent

FOSTER-PILKINGTON, David - Klasselærer 10.kl., faglærer musikk og engelsk

GEELMUYDEN, Christer - Faglærer håndverk, IT ansvarlig, vitnemålsansvarlig, administrasjon

GEELMUYDEN, Vered – Faglærer engelsk, mat og helse, medlærer, spesialpedagog

HARCOURT, Kimberly – Lærling (skole og SFO)

HAGEMANN, Karina - Assistent, faglærer i religion

HALLANGER, Heidi Maria - SFO leder

HALLANGER, Magnus - Assistent

HARLAN, Vincent - Trinnleder videregående, spesialpedagog

HEGGESTAD BRÆIN, Kirstin - Klasselærer 9.kl., faglærer historie, religion

HUNG, Kiet Ga Nguyen - Renholder

HØIBY BAKKE, Anne Cathrine - Faglærer håndarbeid, matematikk; gårdskontakt

IMENES, Mona Kristin – Assistent (skole og SFO)

JUVE, Tone - Klasselærer 6.kl.

KOLSTØ, Anne Britt - Renholder

LAVOLL, Gjertrud - Klasselærer 5.kl.

LINDQUIST, Lita - Spesialpedagog

LONA, Vemund - Lærling (skole og SFO)

LØCHEN KNUDSEN, Helle Katrine - Klasselærer VG3, faglærer engelsk, teater

MAREK, Wenta Krzysztof - Renholder

MATHISEN, Jeanette - Assistent (skole og SFO)

NESSE, Jenny Anne - Spesialpedagog, faglærer modellering

REIER-RØBERG, Christine – Klasselærer 8.kl., faglærer engelsk, norsk, religion

RELLING, Marie – Faglærer tysk, pianist

RENOUVIN, Gabrielle – Faglærer tysk

ROALD, Sandra - Faglærer i eurytmi, håndarbeid

SANDBERG, Ida - Faglærer kroppsøving

SCHJERVEN, Mette - Fagleder for spesialpedagogisk gruppe

SIMONSEN, Hannah - Medlærer, faglærer maling, engelsk, historie

SKARTUM, Cathrine - Trinnleder ungdomstrinnet, faglærer norsk og eurytmi

SMIDSRØD, Lillian - Assistent

SMIT, Erle - Spesialpedagog

STANGEBY, Marianne - Administrasjon, post, arkiv, respepsjon

STENER OLSEN, Odd Jarle - Faglærer gårds-/hagebruk

STORE, Marianne – Klasselærer VG1, Faglærer norsk vg, samfunnsfag, foto

TORABI, Samira - Assistent

TUNG, May Bente - Medlærer, faglærer mat og helse

TØLLEFSEN, Simon - Klasselærer 2.kl., faglærer kroppsøving

WANDA, Helena Wenta - Renholder

WANG-HANSEN, Ann Elise – Trinnleder barnetrinnet,

WIIK BJØRNØY, Nina – Rådgiver, skolehage

Finn frem til oss

Hva skjer på skolen?

Mo Tu We Th Fr Sa Su
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031