Lærere og ansatte

Ansatte

Ansatte Skoleåret: 2017/2018
 E-post til alle pedagogisk ansatte: fornavn.etternavn@steinerskolen.no

AAGESEN, Magnus - Klasselærer VG3, faglærer eurytmi og data

ANDERSSON, Andrea - Faglærer tysk, kunst- og håndverk

ANDERSSON, Frode - Klasselærer VG1, faglærer tysk, musikk, kunst- og håndverk

ASKE, Espen - Faglærer kroppsøving, matematikk

BAKKE,  Roger - Assistent (skole og SFO)

BARI, Mariam - Permisjon (til 01.05.18)

BASS, Kelvin - Klasselærer 10.kl, faglærer håndverk og engelsk

BERG, Anders - Trinnleder barnetrinet, faglærer naturfag

BIONG, Martine - Medlærer, spesialpedagog

BONDE JENSEN, Annette - Klasselærer 3.kl

CLAUDI, Anne Kathrine - Klasselærer 2.kl

COLLIN, Vibeke - Klasselærer 6.kl

DE CARVALHO, Mario - Faglærer matematikk

DRAZDIAK, Joakim - Vaktmester

ENGER MAGNUS, Monica - Administrasjon, vikaransvarlig

FJELD-NIELSEN, Kari - Spesialpedagog, faglærer håndarbeid og religion

FOSTER-PILKINGTON, David - Klasselærer 9.kl, faglærer musikk og engelsk

GEELMUYDEN, Christer - Faglærer håndverk, IT ansvarlig, vitnemålsansvarlig

GEELMUYDEN, Vered - studieperm

HAGEMANN, Karina - Assistent, faglærer i religion

HALLANGER, Heidi Maria - SFO leder

HALLANGER, Magnus - Assistent

HARLAN, Vincent - Trinnleder videregående, spesialpedagog

HEGGESTAD BRÆIN, Kirstin - Klasselærer 8.kl, faglærer historie

HUNG, Kiet Ga Nguyen - Renholder

HØIBY BAKKE, Anne Cathrine - Faglærer håndarbeid, matematikk; verneombud

JOENSEN LANGEBY, Monika - Assistent skole

JOHNSEN, Thomas - Daglig leder

JUVE, Tone - Klasselærer 5.kl

KLYVE, Hedvig Fon - Klasselærer 7.kl, ansv. hagebruk/gårdsbesøk

KOLSTØ, Anne Britt - Renholder

LAVOLL, Gjertrud - Klasselærer 4.kl

LINDQUIST, Lita - Spesialpedagog

LONA, Vemund - Lærling (skole og SFO)

LUND, Christine - Assistent (skole og SFO)

LØCHEN KNUDSEN, Helle Katrine - Klasselærer VG2, faglærer engelsk, teater

MAREK, Wenta Krzysztof - Renholder

MATHISEN, Jeanette - Assistent (skole og SFO)

NESSE, Jenny Anne - Spesialpedagog, faglærer modellering

RAMSTAD, Cathrine E. - Sosialpedagog, faglærer mat og helse

ROALD, Sandra - Faglærer i eurytmi, håndarbeid

SANDBERG, Ida - Faglærer kroppsøving

SCHJERVEN, Mette - Fagleder for spesialpedagogisk gruppe

SIMONSEN, Hannah - Medlærer, faglærer maling, engelsk, historie

SKARTUM, Cathrine - Trinnleder ungdomstrinnet, faglærer norsk og eurytmi

SMIDSRØD, Lillian - Lærling (skole og SFO)

SOLBERG, Guri - Pianist

STANGEBY, Marianne - Administrasjon, post, arkiv, respepsjon

STENER OLSEN, Odd Jarle - Faglærer gårds-/hagebruk

STORE, Marianne - Faglærer norsk, samfunnsfag, foto

TORABI, Samira - Assistent

TUNG, May Bente - Medlærer, faglærer mat og helse

TØLLEFSEN, Simon - Klasselærer 7.kl, faglærer matematikk og kroppsøving

WANDA, Helena Wenta - Renholder

WANG-HANSEN, Ann Elise - Faglærer norsk

WIIK BJØRNØY, Nina - Rådgiver

Finn frem til oss

Hva skjer på skolen?

Mo Tu We Th Fr Sa Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031