Kontakt oss

Kontakt oss

Furumoveien 3142 Vestskogen  
Telefon: 33 35 22 00 vestfold@steinerskolen.no
Telefaks: 33 32 37 23   
   

Hvor kan man henvende seg?

 
Daglig Leder:  

Anders Berg
ledelsen.vestfold@steinerskolen.no

33 35 22 05
   
Spesialpedagogisk gruppe (SPG):

Mette Schjerven
mette.schjerven@steinerskolen.no

Lærerkollegiet:
 33 35 22 06

Annette Bonde Jensen
annette.bonde.jensen@steinerskolen.no

33 35 22 05

Videregående trinn: 
Vincent Harlan
vincent.harlan@steinerskolen.no

33 35 22 00

Ungdomstrinn:
Cathrine Skartum
cathrine.skartum@steinerskolen.no

33 35 22 00

Barnetrinn:
Anders Berg
anders.berg@steinerskolen.no

 33 35 22 00

Rådgiver/Sosiallærer Grunnskolen & VGT:
Nina Wiik Bjørnøy
nina.wiik@steinerskolen.no

 
Kontoret: 33 35 22 00
Administrasjon:  
Man-fre, kl 08:30-15:00: 
Marianne Stangeby
vestfold@steinerskolen.no 
33 35 22 02

 

 
Barnehagene (BaHa):
Kari Anne Nordnes
notteroy@steinerbarnehage.no
33 35 22 24 
   
Fritidshjemmet (SFO):  

Maja Hallanger
maja.hallanger@steinerskolen.no

33 35 22 08
   

Foreldreutvalget (FU):
Ragnhild Marie Ness
ragnhild@holddegfrisk.no

   

33 32 64 06

   
Vaktmester:  

Man-fre, kl 07:30-15:30:
Joakim Drazdiak
joakim.drazdiak@steinerskolen.no

33 35 22 03 / 95 13 88 42
   
   
Helsesøster:  

Kari Ottersen Nielsen

(er for tiden delvis sykemeldt. Hun er innom skolen, men ikke like ofte som vanlig)
Helsesøster har kontor i samme bygg som Sydvesten.
Helsesøster kan kontaktes på mobil: 409 10 506
e-post: kariottersen.nielsen@notteroy.kommune.no

 

Webredaksjon:
Vincent Harlan #466 76 308: vincent.harlan@steinerskolen.no & Magnus Aagesen #907 69 708: magnus.aagesen@steinerskolen.no

40 80 12 30
(Helsestasjonen)

Finn frem til oss

Hva skjer på skolen?

Mo Tu We Th Fr Sa Su
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031