Kontakt oss

Kontakt oss

Furumoveien 3142 Vestskogen  
Telefon: 33 35 22 00 vestfold@steinerskolen.no
Telefaks: 33 32 37 23   
   

Hvor kan man henvende seg?

 
Daglig Leder:  

Thomas Johnsen
ledelsen.vestfold@steinerskolen.no

33 35 22 05
   
Spesialpedagogisk gruppe (SPG):

Mette Schjerven
mette.schjerven@steinerskolen.no

Lærerkollegiet:
 33 35 22 06

Leder: Thomas Johnsen
ledelsen.vestfold@steinerskolen.no

33 35 22 05

Videregående trinn: 
Vincent Harlan
vincent.harlan@steinerskolen.no

33 35 22 00

Ungdomstrinn:
Cathrine Skartum
cathrine.skartum@steinerskolen.no

33 35 22 00

Barnetrinn:
Anders Berg
anders.berg@steinerskolen.no

 33 35 22 00

Rådgiver/Sosiallærer Grunnskolen & VGT:
Nina Wiik Bjørnøy
nina.wiik@steinerskolen.no

 
Kontoret: 33 35 22 00
Administrasjon:  
Man-fre, kl 08:30-15:00: 
Marianne Stangeby
vestfold@steinerskolen.no 
33 35 22 02

Økonomi:
Man, ons, fre kl 08:30-14:00:
Anne Margrethe Solberg
regnskap.vestfold@steinerskolen.no 


33 35 22 01
Man., tir., tor., kl 08:30-14:00:
Dagfrid Christensen
33 35 22 01

 

 
Barnehagene (BaHa):
Kari Anne Nordnes
notteroy@steinerbarnehage.no
33 35 22 24 
   
Fritidshjemmet (SFO):  

Maja Hallanger
maja.hallanger@steinerskolen.no

33 35 22 08
   

Foreldreutvalget (FU):
Ragnhild Marie Ness
ragnhild@holddegfrisk.no

   

33 32 64 06

   
Vaktmester:  

Man-fre, kl 07:30-15:30:
Joakim Drazdiak
joakim.drazdiak@steinerskolen.no

33 35 22 03 / 95 13 88 42
   
   
Helsesøster:  

Inger Skaar har kontortid
onsdager og fredag fra
kl. 09:00 - 14.00 i barnehagebygget: Inngangen mot skolen, kontor på høyre side.
Det henger lapp på døren.
Utover tiden hun er her, kan hun kontaktes på helsestasjonen på Borgheim,
tlf.: 33 40 21 70
e-post: inger.skaar@notteroy.kommune.no

 

Webredaksjon:
Vincent Harlan #466 76 308: vincent.harlan@steinerskolen.no & Magnus Aagesen #907 69 708: magnus.aagesen@steinerskolen.no

33 35 22 09

Finn frem til oss

Hva skjer på skolen?

Mo Tu We Th Fr Sa Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031